AK MÜHENDİSLİK

Hakkımızda

Tarihçe:

 Ak Mühendislik Taahhüt, Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 3 Nisan 1994 tarihinde Makina Mühendisi Aydemir KINALI tarafından kurulmuştur.

     Isıtma , Soğutma , Havalandırma , Sıhhi Tesisat, Buhar Tesisatı  ve Yangın Tesisatı konularında taahhüt yapan firmamız aynı zamanda bilgisayar destekli mühendislik ve proje hizmetleri vermektedir.Yaptığı işlerde kaliteyi ve konfor şartlarını daima ön planda  tutan firmamız malzeme seçiminde ve şantiye uygulamalarında da aynı hassasiyetle davranmaktadır.

     Şantiye uygulamalarında proje müdürü kontrolluğundaki teknik kadromuz saha ekiplerini elektronik ortamda hazırlanan uygulama ve detay projeleri ile tamamlamaktadır.

 

Kalite Politikası:

  Hizmetlerinin tümünde sürekli iyileştirme ve müşteri memnuniyetini sağlamak hatta beklentileri aşmak için kendini adamış kurumsal bir firmadır. Çalışan tüm personeli nihai hizmet kalitesinden sorumlu olduğunun bilinci ile en üst düzey eğitim ve donanım kalitesine sahiptir. Ak Mühendislik bu özellikleri sayesinde müşterilerinin tercih ettiği güvenilir bir şirket olmayı başarmıştır.

 

Kurumsal Bilgi:

Şirket Ünvanı:
Ak Mühendislik
Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi


Şirket Merkez Adresi:
Kuştepe Mah. Kartopu Çıkmazı Sk. No: 11/10-A
Şişli - İSTANBUL